Meie tooted ja teenused

                

Katuste ehitus, hooldus ja renoveerimine


Katus on maja üks tähtsamaid osasid. Ehitame, remondime ja soojustame kaldkatuseid. Teeme erinevaid töid, mis on seotud kaldkatustega,  paigaldame puitferme, sarikaid, roove ja aluskatteid. Katusekattena kasutame bituumensindlit,  profiil- ja valtsplekki, kiudtsement-laineplaate (eterniit).
Pööningukorruste soojustamine ja väljaehitamine.

 

Puitfassaadide ehitus, hooldus ja renoveerimine

Teostame erinevaid fassaaditöid alates soojustamisest ja uue puitfassaadi paigaldamisest kuni juba olemasolevate puitfassaadide renoveerimiseni ja värvimiseni. Me aitame Teil teha oma kodu soojemaks, ilusamaks ja elegantsemaks. Pakume ka vajadusel erinevaid materjale.

 

Aedade ehitus, hooldus ja renoveerimine

Aed on maja visiitkaart – kas kutsuv või tõrjuv. Tänu laiale materjalivalikule ja kaasaegsele puidutöötlemistehnikale on võimalik luua nii klassikalisi kui ka modernseid ning omanäolisi aedade lahendusi. Ehitame, remondime, värskendame nii puit-, võrk- kui metallaedu.
Pakume ka erinevaid materjale aia ehituseks.


Puitkarkass hoonete ehitus   

Ehitame ja remondime puitkarkass hooneid. Meie töötajad on professionaalid aastatepikkuste kogemustega, nende töö kvaliteedis võite olla kindlad. Meie leiame individuaalseid lahendusi igale kliendile, arvestades nende soove.


 
 
Üldehitustööd  

Puitkonstruktsioonide ehitus – põrandate, seinte, katuste, terrasside ehitamine.
Põrandate ja seinte ehitustööd – ehitamine, soojustamine, kipsitööd.
Laed ja vahelaed

Uste ja akende paigaldustööd 
Väiksemad betoonitööd
Muud ehitusteenused

 
Kinnisvara ettevalmistus müügiks või rendiks  

Kinnisvara professionaalne ettevalmistamine müügiks või rendiks tõstab selle atraktiivsust. Suurem huvi sihtrühmas võimaldab müüa või rentida kiiremini ja parema hinnaga.